درباره ما

شرکت خدمات بار هوایی آیریا هزار پارسه با بهره گیری از تجربه نسل های متمادی در صنعت حمل و نقل بین المللی وحمل هوایی، همچنین با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای قادر است کلیه خدمات مربوط به حمل هوایی بار، زمینی و دریایی را مطابق با نیاز هر مشتری ارائه نماید.

شرکت خدمات بار هوایی آیریا هزار پارسه برای برآوردن نیاز شرکتها ، بازرگانان به سرویس حمل تحت نظر سازمان هواپیمایی کشوری تاسیس شد.

ما بر این باوریم که گردآوری کلیه سرویس های لجستیک و حمل و نقل بین المللی در یک مجموعه هرچند به سختی امکانپذیر باشد اما می تواند مخاطبین اینگونه خدمات را از سردرگمی و هدر دادن زمان دور نماید.

آیریا هزار پارسه نماینده رسمی کلیه هواپیمایی های معتبر بین المللی فعال در ایران، دارای دفاتر فروش خدمات هوایی بار در تهران ، مشهد، شیراز، تبریز، اهواز، آبادان، اصفهان، بندر عباس، یزد و لار، ارائه دهنده خدمات بسته بندی تخصصی بار، فریت بار مسافری و فریت بار

تجاری، همچنین دارای دفاتر نمایندگی در سایر کشورها توانسته است پاسخگوی نیازهای متعدد متقاضیان خدمات بار هوایی ، از جمله حمل کالای صادراتی و همچنین واردات هوایی بار باشد و به عنوان نمادی از کیفیت برتر و اعتبار در این صنعت مطرح گردد.

این مجموعه همچنان سعی در ارتقاع تنوع و سطح کیفی خدمات و بهبود استانداردهای موجود را دارد تا بتواند رضایت و اعتماد متقاضیان خدمات حمل را بیش از پیش جذب نماید.

وقتی شما به عنوان یک تاجر، مدیر بازرگانی، مدیر فروش، مدیر عامل و…نیازمند کسب اطلاعات به روز شده در مورد حمل و نقل بین المللی محمولهء خود هستید،شما نیاز دارید تا بتوانید با مقایسهء تمامی مسیرهای ممکن برای حمل کالای خود چه از بعد هزینه های مالی و چه از

بعد هزینه های فرصت و زمانی بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید، سرویس های بدون محدودیت حمل و نقل بین المللی ما می تواند ابزاری کارا و قابل اطمینان به عنوان مشاور و مجری برای تصمیم گیری شما باشد.

هدف اصلی ما آن است که با ارسال سریع ، مطمئن و با قیمت مناسب، رابطه ای دراز مدت با مشتریان خود بر قرار نماییم.
بیانیه ماموریت شرکت خدمات بار هوایی آیریا هزار پارسه

 ماموریت خدمات بار هوایی آیریا هزار پارسه عبارتست از راهبری مدیریت و ارائه خدمات حمل کالا در حوزه خارجی و داخلی مسیرهای هوایی به منظور فراهم آوردن بهتر ، ایمن ، سهل و اثربخش در زمینه پذیرش و جابه جایی کالا از طریق حمل و نقل هوایی رعایت استاندارها ، موازین ، معیارها و مقررات ملی و بین المللی به گونه ای که این خدمات پاسخگوی ذینفعان داخلی و خارجی ( سازمان ها ،شرکت ها ، افراد حقیقی و حقوقی ) باشد . 
در این میان ایجاد بسترها و تدابیر لازم به منظور حفظ و ارتقا و گسترش خدمات در حوزه حمل و نقل با تکیه بر عملکرد سازمانی و در راستای ایفای نقش موثر در توسعه پایدار کشور با نگاه استراتژیک به اقتصاد در تعامل با سایر نهادها و سازمان های مرتبط از  راهبردهای این شرکت خواهد بود آنچه در این میان به یاری خدمات بار هوایی آیریا هزار پارسه در ایفای نقش خود می شتابد بهره گیری از پرسنل توانمند و مجموعه ای دانش محور و متخصص در حوزه حمل و نقل هوایی با استفاده از امکانات پشتیبانی بر مبنای فناوری روز اطلاعاتی و IT در کنار در اختیار داشتنن امکانات لازم خواهد بود . 
خدمات بار هوایی  

خدمات بارهوایی به عنوان جدیدترین خدمات ارائه شده توسط ایرلاین ها و شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل هوایی محسوب می شود. شاید خدمات بار هوائی برای بسیاری از مخاطبان ناشناس و پر از ابهام باشد. 
شرکت خدمات بار هوایی آیریا هزار پارسه تلاش دارد تا اطلاعاتی را در اختیار مخاطبان بگذارد که شاید تا کنون کمتر به آن پرداخته شده است و بهای کمتری داشته است. 

بار هوایی چیست ؟

در تعریف بار هوایی میتوان اینگونه سخن گفت که بار هوائی یا فریت به بسته یا کالاهائی اطلاق می گردد که طی صدور بارنامه و شرایط قرارداد بین شرکت حمل کننده و فرستنده با هواپیما حمل گردد.

خدمات بار هوایی به صورت جامه دان همراه مسافر

به جامه دان هایی گفته می شود که مسافر  به عنوان توشه همراه که محتوی لوازم شخصی سفر می باشد به هنگام مراجعه به باجه پذیرش تحویل داده و رسید دریافت می دارد.
به خاطر داشته باشید طبق مقررات بین المللی شرکت های هواپیمایی هر مسافر مجاز است حداکثر دو بسته هر یک به وزن 23 کیلوگرم همراه خود را تحویل باجه پذیرش نماید.
وزن بسته هایی که بیش از 32 کیلوگرم باشد طبق مقررات برای هر کیلو اضافه وزن، سه برابر تعرفه اضافه بار محاسبه و به عنوان جریمه دریافت خواهد شد . برخی شرکتها هم از پذیرش جامه دان بیش از 32 کیلوگرم معذور می باشند.
ابعاد و اندازه جامه دانهای همراه مسافرین طبق مقررات رایج شرکتهای بین المللی مجموع طول- عرض- ارتفاع جامه دان حداکثر 158 سانتی متر در نظر گرفته شده است.

خدمات بار هوایی جامه دان غیر همراه  

جامه دانهای مازاد بند فوق حاوی لوازم شخصی مسافرین به دو طریق امکان پذیر خواهد بود:
 مسافر می تواند برای اوزان مازاد بر وزن مجاز در ازاء هر کیلو اضافه ، مبلغی طبق تعرفه اضافه بار پرداخت نماید ، تعرفه براساس مقصد مسافرو بعد از مسافرت محاسبه می گردد.
 پذیرش و حمل این بسته ها به صورت فریت با صدور بارنامه میسر است، بدینصورت قبل از زمان مسافرت و طی یک برنامه ریزی ، مسافر بسته های مازاد خود را به یکی از آژانسهای پذیرش و حمل بارتحویل و پس از صدور بارنامه ، بسته ها به مقصد ارسال می گردد.
برنامه ریزی و تحویل بار در مقصد به طریقی انجام میپذیرد که مسافر به محض ورود به مقصد بتواند نسبت به ترخیص بار خود از گمرک اقدام نماید ، پیشنهاد می نماید در این  زمینه با شرکت خدمات بار هوایی آیریا هزار پارسه  تماس گرفته تا راهکارهای مناسب به شما ارائه گردد.

خدمات بار هوایی ویژه محمولات و کالاهای تجارتی
به کلیه محمولات و کالاهای بازرگانی – صنعتی و ….. و بارهای کلی یا GENERAL CARGO گفته می شود که پذیرش و کرایه حمل هوایی بار از مبدأ به مقصد بازاء هر کیلو طبق تعرفه روز محاسبه و دریافت می گردد.
نکته اینکه در مورد کالاهای عمومی مطرح است در بین کالاها،کالاهایی وجود دارد که بنابر ماهیت و بازتابهای احتمالی ، اینگونه کالاها را کالاهای ویژه – فاسد شدنی و غیره می نامند، برای حمل و پذیرش اینگونه کالاها پیشنهاد می گردد.

حمل و نقل هوایی
تمامی افرادی که قصد واردات به صورت حمل و نقل هوایی را دارند همواره به دنبال خدماتی متمایز در زمینه حمل و نقل هوایی هستند.شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی خط سبز جهان با سابقه ای درخشان همواره به دنبال ارائه خدماتی متمایز به مشتریان خود می باشد. اما قبل از هر چیز باید کمی در مورد نحوه حمل ونقل هوایی بدانیم.حمل و نقل هوایی عبارت میشود از انتقال و حمل یک کالا توسط حامل هوایی، که ممکن است این حمل به صورت یک هواپیمای دربست (چارتر) باشد و یا توسط یکی از خطوط هواپیمایی تحت نظر iata حمل شود.

تاریخچه حمل و نقل هوایی:
انتقال چنین محموله هایی از دروازه های حمل و نقل مسافری و تجاری به هر کجا که هواپیماها قادر به پرواز و فرود آمدن باشند، انجام می شود. حمل و نقل هوایی برای اولین بار در سال ۱۹۱۱ برای حمل مرسولات پستی مورد استفاده قرار گرفته است. ویژگی های انتقال سریع السیر حمل و نقل هوایی، آن را به عنوان گزینهء باارزشی برای حمل کردن محموله های حساس نسبت به زمان، به تقریباً هر کجای دنیا، مطرح می نماید.واردات از طریق حمل و نقل هوایی همچنین مزیت داشتن سطح بالایی از امنیت نظیر کنترل فرودگاه بر نقل و انتقالات هوایی که بطور جدی مدیریت می شود را ارائه می دهد.حمل و نقل هوایی به سرعتی بسیار سریع تر از ۸۰۰ کیلومتر بر ساعت یا ۴۹۷ مایل بر ساعت، برای حرکت نیازمند است. بر اساس پیش بینی حمل و نقل هوایی جهانی بوئینگ ۲۰۱۰/۲۰۲۲ ، بیان شده است که ترافیک حمل هوایی برای دو دههء آینده تا میزان میانگین سالیانه ۵.۹% رشد خواهد داشت. 

مشتریان حمل و نقل هوایی چه کسانی هستند؟
مشتریان حمل و نقل هوایی بازرگانانی هستند که غالبا کالاهایی با وزن و ابعاد کم ولی ارزش بالایی حمل میکنند. یا به هر نحو نیاز دارد که کالای خود بنا به شرایط زمانی در کوتاه ترین زمان ممکن در مقصد باشد.عده از این واردکنندگان عبارتند از:
1.واردکنندگان موبایل، قطعات موبایل و اکسسوری های وابسته به آن.
2. واردکنندگان لپ تاپ ، قطعات کامپیتری و لوازم وابسته به آن.
3. واردکنندگان فلش مموری،هارد های اکسترنال و پاوربانک ها.
4. واردکندگان مواد دارویی و لوازم پزشکی که باید در سریع ترین زمان ممکن به مقصد برسد.
5. واردگنندگان تجهیزات پتروشیمی و instrument های صنعتی که غالبا کالای خود را به صورت پروژه ای وارد کرده و باید در مدت زمان معلوم کالای خورد را به مقصد برسانند.
6. وارد کنندگان کالاهای فاسد شدنی.
7. واردکنندگان قطعات خودرو لوکس که طبق سفارش مشتری در مقصد کالاهای خود را وارد میکنند.
8. واردگنندگان قطعات الکترونیکی.
اگر بخواهیم تعداد این واردکنندگان یک به یک این اصناف را بررسی کنیم تعدادشان بسیار است. پس الزاما هر کسی میتواند مشتری سرویس حمل و نقل هوایی سریع و البته گران باشد.
ما چه خدماتی در حوزه حمل بار هوایی به شما ارائه میدهیم؟
تقریبا جائی از این کره خاکی نیست که از آن و به آن صادرات انجام نشود. اگر صادق باشیم در قالب 90% کالاهای وارداتی که به صورت حمل و نقل هوایی وارد مرز خاکی ایران می شود جایی بجز فرودگاه امام خمینی نیست.ولی این کالاها از مبدا های گوناگونی به سمت ایران به صورت حمل و نقل هوایی صادر میشود. از جمله این کشور ها میتوان به:
1.امارت متحده عربی( فرودگاه شهر دبی و شارجه)
2. چین (فرودگاه های گوانگجو، شنزن،شانگهای،هنگ کنگ،پکن)
3. کره (اینچئون)
4. آلمان (فرانکفورت، هامبورگ، دوسلدورف)
5. ایتالیا (میلان، رم)
6. انگلستان (هیترو،منچستر،اورلی)
7. فرانسه ( شارل دوگل)
8.اسپانیا (ال پرات بارسلونا، براکاس مادرید)
9.چک (وکلاو هاول پراگ)
10. سوئد (آرلاندا استکهلم)
11. هلند (شیپل آمستردام)
12.دانمارک( کستروپ کپنهاگن)
13. ژاپن (ناریتا توکیو)
14. تایوان (تائویان)
15. ویتنام (هو چی مینه)
16.ترکیه ( آتاتورک استانبول)
17.ایالات متحده آمریکا (جان اف کندی نیویورک، اورلاندو،شیکاگو،لس آنجلس،تگزاس و…)
18.کانادا (تورنتو،ونکور،مونترئال،هالیفکس و…)
و تعداد بسیاری دیگر از فرودگاه های معروف و معتبری که لیست تمامی آنها به تعداد لیست تمام کشورها می باشد.
ما چه سرویسی را در قالب حمل و نقل بین المللی هوایی به شما ارائه میدهیم؟
ما هم مثل تمامی همکاران و فعالان زحمتکش حوزه حمل و نقل، و به خصوص حمل و نقل هوایی به تمامی مقاصد دنیا و از تمامی شهر های دنیا به ایران بار حمل میکنم. اصول کار در تمامی فعالان این حوزه یکسان است ولی میتوان ما را در مواردی همچون قیمت رقابتی،سرویس حمل و نقل هوایی در تمامی روز های هفته، و بهره مندی از دفاتر و نمایندگان معتبر در سراسر دنیا کمی متمایزتر نمود .پروسه حمل کالا از مبدا تا مقصد از هماهنگی بالغ بر هزاران نفر را به صورت مستقیم و غیر مستقیم درگیر میکند و خطاهای انسانی جزئی از سیستم جدائی ناپذیر این چرخه است، اما میتوان با اتوماسیون های اداری و لجستیکی مهندسی شده درحمل و نقل هوایی این خطا ها را کاهش داد و یک سرویس کم نقص به واردکنندگان و صادرکنندگان ارائه داد.
شرایط حمل کالای شما هر چه که باشد برای ما تفاوتی ندارد. ما کالای شما را به صورت EXW,FOB,FCA از تمام نقاط جهان به صورت حمل و نقل هوایی به مقصد مورد نظرتان میرسانیم.حمل و نقل هوایی همواره یکی از حیاتی ترین نوع حمل کالا در جهان میباشد از روی که حمل کالاهای فاسد شدنی،کالاهای AOG، کالاهای دارویی که باید در سریع ترین زمان ممکن حمل شود توسط سرویس حمل و نقل هوایی انجام شود.