راهنمای حمل هوایی کالای فاسد شدنی
1. حمل کالای فاسد شدنی
حمل کالای فاسد شدنی مانند : مواد غذایی ، میوه و سبزیجات ، لبنیات ، مواد دارویی ، گوشت تازه یا منجمد ، ماهی تازه یا منجمد ، گل و گیاه ، ارگان های زنده بدن ، واکسن و یا نمونه خون ، تخم مرغ نطفه دار به سبب فاسد شدن در صورت تغییر دما ، فشار ، رطوبت و سایر شرایط محیطی موجب توجه بیشتر ، بسته بندی بهتر و متفاوت و شرایط حمل بهتر میباشد.
زمان و درجه حرارت و بسته بندی مناسب از نکات کلیدی حمل مواد فاسد شدنی میباشد علی الخصوص در مورد کالاهای ویژه نظیر دارو که فاسد شدن آنها ضرر زیادی میرساند لذا داشتن مشاور خبره در این زمینه در هنگام انتخاب شرکت حمل کننده موجب جلوگیری از این صدمات جبران ناپذیر در آینده خواهد بود.
خواهشمند است در نظر داشته باشید که اکثر هواپیمایی ها قبل از ارسال کالاهای ویژه فوق الذکر احتیاج به تایید ارسال محموله OK to Forward  دارند در این صورت قبل از ارسال محموله خود به فرودگاه با در نظر گرفتن زمان مناسب با دفتر این شرکت تماس حاصل فرمایید.
شرکت خدمات بار هوایی آیریا هزار پارسه با انتخاب سریع ترین و مستقیم ترین مسیر حمل هوایی و با در نظر گرفتن کمترین زمان ترانزیت و همچنین مناسب ترین نرخ ، صادر کنندگان و وارد کنندگان را در این امر یاری میدهد.

اطلاعات بیشتر
آیریا هزار پارسه
شما می توانید درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر بصورت مستقیم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا از طریق صفحه "تماس با ما" با همكاران ما در تماس باشید. 
02166438860

[email protected]