پر رفت و آمدترین فرودگاه‌های جهان در کجا قرار دارند؟

پر رفت و آمدترین فرودگاه‌های جهان در کجا قرار دارند؟
همانطور که می دانید دنیا پر از گذرگاه‌هایی است که انسان ها روزانه از آن‌ها برای گذر بین شهرها و کشورهای مختلف استفاده می‌کنند.
جالب است بدانید که پر رفت و آمدترین فرودگاه‌ها در جهان واقع در کدام کشورهاواقع شده اند .
فرودگاه‌های شلوغ دنیا
راه هایی که دائما در زیر پای مسافران در حال لگد مال شدن هستند و حتی برای لحظه ای هم که شده جایی برای تنفس ندارند. به همان میزان که فرودگاه‌ها حتی لحظه ای هم جایی برای تنفس ندارند، مسافرانی هم هستند که انگار حتی یک لحظه هم نمی‌خواهند به خود استراحت دهند و مدام در مسیرهای هوایی از این گوشه دنیا به گوشه دیگری میروند .
در خاطرات یکی از جهانگردان معروف نوشته شده بود که او چند سالی را به بانکوک سفر می‌کرده و از فرودگاه بانکوک به دیگر نقاط جهان سفر میکرده. در سال ۲۰۰۰، این جهانگرد کسی را می‌بیند که اصالت بزریلی داشت. تنها یک برخورد کوچک باعث دوستی آن‌ها می‌شود. خوب، هر کسی می‌تواند چنین رابطه دوستانه را تجربه کند اما موضوع این جا است که این جهانگرد و دوست برزیلی‌اش، به خاطر مشغله‌های کاری، دیدارهای شان در همان فرودگاه بانکوک تازه می شد و حتی یک بار هم جای دیگری، موفق به دیدن همدیگر نشده بودند و هر دفعه، تنها در این فرودگاه موفق به نوشیدن فنجانی قهوه و صحبتی کوتاه در مورد مقصد بعدی شان شدند. در حال حاضر این دوستی به ۲۰ سالگی خودش رسیده است.
شلوغ‌ترین فرودگاه‌ها در چین
عجیب نیست که یکی دیگر از شلوغ‌ترین فرودگاه‌های جهان در شهرهای بیجینگ و هنگ کنگ باشد. بروز شدن امکانات در این دو فرودگاه در سال‌های اخیر، به صورت ماهیانه انجام می‌شد و گسترش فعالیت آن به طرز سرسام‌آوری از برنامه‌های ماهیانه و هفتگی به برنامه‌های روزانه بدل شده، طوری که کارمندان این فرودگاه‌ها صبح، هنگام مراجعه به محل کارمتوجه بعضی تغییرات می‌شوند و بلافاصله در جریان برنامه‌های جدید قرار می‌گیرند.
البته که نظم و آماده‌سازی برنامه‌ها در چنین فرودگاه‌هایی که جا به جایی مسافرانش روزانه به بیش از ۵ میلیون نفر می‌رسد، اما گسترش فیزیکی به طور صرف و اضافه کردن هواپیماهای جدید، کافی نخواهد بود.
فرودگاه بین‌المللی دوبی، از شلوغ‌ترین فرودگاه‌های دنیا
در شهر دوبی فرودگاهی وجود دارد که علاوه بر لقب شلوغ‌ترین فرودگاه توانسنه عنوان فرودگاه طلایی را کسب کند چون بعضی از قسمت‌های این فرودگاه با طلا ساخته شده .
فرودگاه بین‌المللی دوبی که غرب و شرق زمین را به آسیای غربی وصل می‌کند در هر شبانه‌روز حدود یک میلون نفر را بین کشورهای مختلف جا به جا می‌کند. در این فرودگاه از سینما گرفته تا مراکز بزرگ تجاری و خرید همگی را در یکجا می‌توانید داشته باشید و هنگام سفر میتوانید از امکانات این فرودگاه استفاده کنید .
فرودگاه فرانکفورت، میزبانی شاد در اوج شلوغی
یکی دیگر از شلوغ‌ترین فرودگاه‌های جهان در فرانکفورت قرار دارد. این فرودگاه در میان شلوغ‌ترین فرودگاه‌های جهان توانسته به جایی برسد که نه تنها قادر به مدیریت میلیون‌ها مسافر خود نباشد بلکه به منظور کم کردم استرس کارکنان و مسافران حاضر در این فرودگاه بازی‌های سرگرم کننده‌ای را نیز در نظر گرفته است.

جهت ارسال بارهای خود به سراسر دنیا فقط کافیست با ما تماس بگیرید :

شرکت حمل بار هوایی آیریا هزار پارسه

    09190739691 -  02166438860

شلوغ ترین فرودگاههای دنیا