صادرات بار هوایی
اهمیت صادرات هوایی بار
صادرات هوایی کالا با توجه به امکان ارسال به موقع و بهنگام کالا، از جایگاه ویژه ای برای شرکت ، بازرگانان و تجار برخوردار است و آنچه که موجب توسعه امر صادرات و صرفه اقتصادی آن می گردد، تجربه های موفق در این زمینه میباشد. شرکت آریان اسکای با توجه به تجربه چندین ساله مدیران و پرسنل اجرایی، تا کنون همکاری و تعامل مناسبی با صادرکنندگان در صنایع مختلف برقرار نموده و آمادگی ارائه نرخ های ویژه و هر گونه خدمات در زمینه تسهیل امور و تشریفات گمرکی را دارد.

شرکت آیریا هزار پارسه  در ارسال کلیه ی بارهای تجاری و غیر تجاری ، ارسال محموله های خاص و کالاهای خطرناک، ارسال کالاهای صنعتی و نمایشگاهی ، صنایع غذایی و کشاورزی ، آثار هنری ، داروهای شیمیایی و... با بهترین کادر حرفه ای آمادگی مشاوره و خدمات رسانی به شرکتها و صادرکنندگان محترم را دارد.

راهنمای ارسال بار هوایی تجاری
مدارک و اسناد مورد نیاز
برای اخذ مجوز صادرات کالا، صادرکنندگان میبایست استلزام داشتن کارت بازرگانی را در این زمینه مد نظر داشته باشند. این کارت توسط اتاق بازگانی و صنایع معادن ایران صادر میگردد و به تایید وزارت بازگانی میرسد. کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی میتوانند به وسیله کارت بازرگانی خود و یا از طریق کارشناسان شرکت خدمات بار هوایی آیریا هزار پارسه  اقدام به صادرات کالای تجاری خود از طریق هوایی نمایند.
اسناد و مدارک میبایست به وسیله صاحب کالا یا نماینده قانونی آن هنگام انجام تشریفات گمرکی ارائه گردد . در صورت نیاز به هماهنگی و یا انجام مشورت میتوانید با دفتر این شرکت تماس حاصل فرمایید و انجام امور گمرکی صادراتی خود را به این شرکت بسپارید.

مشخصات مورد نیاز برای صادرات کالا:

مشخصات نماینده صادرکننده
مشخصات گیرنده کالا در مقصد
مشخصات خریدار (در مواردی که غیر از گیرنده باشد)
شماره وتاریخ ومشخصات مجوز صدور وسایر گواهیهای ارائه شده حسب مورد
کشور مبدا (محل ساخت یا تولید کالا Country of Origin )
کشور مقصد وسیله حمل یا به طور کلی مقصد وسیله حمل
کشور مقصد نهائی
شرایط معامله و پرداخت و تحویل کالا
وسیله حمل , محل بارگیری
گمرک محل انجام تشریفات صدور کالا
مشخصات محموله (نوع، ابعاد، تعداد بسته ها، وزن با ظرف و علامت و شماره)
مشخصات کالا (تعرفه، کالا، تعداد یا مقدار کالا، وزن خالص، ارزش صادراتی کالا)
محاسبه و درج هزینه های گمرکی (انبارداری، باربری، مهر سربی، مهر لاکی)
در صورت نیاز ، برای اطلاعات بیشتر درباره انواع صادرات ، مراحل و تشریفات گمرکی ، مدارک مورد نیاز و اطلاعات در مورد خروج موقت کالا ، به قسمت راهنمای صادرات بار مراجعه نمایید:
راهنمای صادرات بار

بسته بندی تخصصی کالاهای تجاری
بسته بندی یکی از حساس ترین و در عین حال تعیین کننده ترین مراحل عرضه ، مصرف و حمل و نقل کالا است. اهمیت آن تا بدان جاست که حتی کیفیت ومحتوای بعضی از مواد را تحت تاثیر قرار می دهد . وجود بسته بندی مناسب و استاندارد نقش مهمی در حمل و نقل بهینه كالاها خصوصا در بخش صادرات ایفا می كند.
كیفیت مطلوب مواد اولیه مورد استفاده در بسته بندی، كارایی و ابعاد مناسب بسته بندی موجب می شود از هزینه حمل و نقل محصولات كاسته شود؛ زیرا ویژگی های ذكر شده به جلوگیری از اتلاف وقت، سهولت بارگیری، استفاده بهینه از فضای وسایل نقلیه و تسریع در حمل كالاها كمك می كنند. كالاهای برخوردار از بسته بندی استاندارد در هنگام جا به جایی و حمل و نقل از خطر آسیب دیدگی مصون می مانند.
ما می توانیم امکانات و ابزار مناسب بسته بندی با کیفیت استانداردهای جهانی را در اختیار شما قرار دهیم. شرکت خدمات بار هوایی آیریا هزار پارسه  با کادر مجرب در خصوص بسته بندی های تخصصی بار بخصوص در بخش صادرات تجهیزات صنعتی و کالاهای خطرناک ، کالاهای فاسد شدنی و صنایع غذایی و دارو ، در خدمت شرکتها و اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد. در صورت نیاز به سفارش می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.