ارسال هوایی حیوانات

حمل هوایی حیوانات خانگی
ارسال حیواناتی نظیر سگ و گربه و خرگوش و... به خارج از کشور
اگر قصد به همراه بردن حیوانات خانگی خود از قبیل سگ و گربه های خانگی به خارج از کشور را دارید ، ما سرویس مطمئن حمل مخصوص ارسال این حیوانات در کابین های هواپیمایی مناسب آنها را پیشنهاد می کنیم. ما متعهدیم تا حیوان خانگی شما را با بهترین شرایط استاندارد حمل هوایی ، با رعایت قوانین و دستورالعملهای بین المللی به تمام نقاط جهان حمل نموده و در مقصد تحویل شما دهیم.

مزایای استفاده از خدمات شرکت خدمات بار هوایی آیریا هزار پارسه:
محفظه مخصوص حیوانات در قسمت بار هواپیما
امکانات ویژه و دفاتر پستی دربیشتر نقاط دنیا
محافظت کامل در طول مسیر
محافظت در رمپ های ورودی
کارکنان مجرب و آموزش دیده
با بهره مندی از کادری مجرب و مناطق ویژه اختصاص یافته در هاب های مرکزی ایرلاینهای مختلف این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که حیوانات شما در ایمن ترین شرایط ،کمترین آسیب ، با بالاترین استانداردها و بالاترین میزان راحتی که نیاز دارند به مقصد مورد نظر شما فرستاده خواهند شد.
اگر نیاز به کنل برای حمل حیوان خود دارید، کنل های ایرلاینی در 6 سایز مختلف در دسترس شما هستند. به منظور کسب اطلاعات در مورد حمل حیوانات خانگی خود شما می توانید به توضیحات موجود در راهنمای حمل هوایی حیوانات زنده مراجعه کنید. رزرو گیری باید حتما پیش تر انجام شود و زمان مناسب برای آوردن حیوان به شما اطلاع رسانی خواهد شد.( معمولا 2 تا 4 ساعت پیش از پرواز ).

ابعاد انواع مختلف کنل های حمل حیوانات خانگی:

حمل حیوانات نیازمند به شرایط خاص نگهداری
حمل حیوانات ویژه
اگرنیاز به ارسال حیوان خود برای تولید مثل ، نگهداری ، انتقال به باغ وحش و یا توانبخشی را دارید ما با استفاده از سرویس های پیشرفته ایرلاینی ، انجام پروسه های مذکور را به بهترین نحو تضمین می کنیم.
مزایای استفاده خدمات بار هوایی آیریا هزار پارسه:
بخش ویژه موجود به منظور نگهداری از حیوانات
سرویس دهی ویژه توسط ایرلاین ها در کل نقاط دنیا
ارسال همراه بسته به نیاز مشتری
حمل ایمن بر روی رمپ ورودی
کادر مجرب و آموزش دیده

حمل هوایی چهار پایان به خارج از کشور
حمل هوایی چهارپایان با استال
ما می دانیم که حمل چهارپایان مانند اسب ها نیاز به مراقبتهای ویژه ای دارد. با بهره گیری از استال های مناسب حمل ، کابین های با دمای تنظیم شده و وجود مهترهای متخصص در طول پرواز، مرکب شما پس از سفری ایمن و راحت آماده مسابقه خواهد بود.


مزایای استفاده از خدمات بار هوایی آیریا هزار پارسه:
دستورالعمل های مراقبت از چارپایان در طول پرواز
وجود استال های استاندارد
وجود مهترهای آموزش دیده در طول مسیر پروازی
در جریان قراردادن صاحب حیوان در طول ارسال تا مقصد
به منظور بالا بردن سطح خدمات متخصصین بهداشت همواره پاسخگو بوده و مهترها اجازه همراهی مرکب خود را در طول مسیر دارند. با پایبندی کامل به قوانین با استفاده از سرویس های ویژه ایرلاینی بهترین شرایط برای اسب شما چه بر روی زمین و چه در زمان پرواز مهیا می شود.